ROOTED IN THE CITY
BLOOMING FOR COMMUNITY

Poczuj się Jak ryba w wodzie

Spław konwenanse i zamieszkaj w miejscu, które pozwoli Ci być sobą. Wśród okolicznych portowych uliczek poczujesz wolność przypominającą kopenhaską bohemę. Zamieszkaj na wyciągnięcie ręki od centrum wydarzeń, ciesząc się jednocześnie przystanią ciszy i spokoju.

Nie trzeba tu morza słów

Już kilka podstawowych informacji pokazuje, że Piotra 4 to po prostu świetna przestrzeń do życia. Każde mieszkanie z podziemnym miejscem parkingowym oraz balkonem lub tarasem. Zielone patio dostępne tylko dla mieszkańców podlewane dzięki systemowi retencji wody szarej. Niemal dźwiękoszczelne okna i ściany, a zalet jest znacznie więcej.

96
mieszkań
29-171m2
Dostępne powierzchnie
8
kondygnacji

Punkt widokowy

Niemal każde mieszkanie ma swój balkon lub taras z widokiem na morze, na miasto lub jedno i drugie.

Chill-out na trawie

700 m2 zielone patio do wyłącznej dyspozycji mieszkańców.

Chłodna bryza latem

Budynek wyposażony w centralny wywiew i instalacje przygotowane pod montaż klimatyzacji.

Tylko twoje dźwięki

Duże okna oraz ściany o podwyższonych parametrach akustycznych w standardzie.

Nie wybieraj się jak sójka za morze, jeśli wiesz już, że w Gdyni będzie Ci najlepiej

Piotra 4 znajduje się w unikatowym miejscu. Otaczająca projekt dzielnica Śródmieście została w całości uznana za pomnik historii miasta. Okolica przepełniona jest wszelkiego rodzaju udogodnieniami. Nabrzeże od wejścia do budynku dzieli niecałe 200 metrów, a odległy o 15 min spacerem dworzec kolejowy łączy Gdynię z największymi polskimi miastami.


Zabytkowa dzielnica

Lokalizacja w Śródmieściu – dzielnicy w całości chronionej jako pomnik historii Gdyni.

Zakupy na targu

Gdyńska Hala Targowa ze straganami świeżych produktów w odległości 10 min spacerem.

Kultury bez liku

W pobliżu Muzeum Marynarki, Teatr Muzyczny, Filharmonia, Akademia Filmowa i wiele innych.

Nocne życie portu

W niedalekim sąsiedztwie budynku znajduje się klub Ucho, Blues Club Gdynia oraz całe mnóstwo knajp ulicy Świętojańskiej.

Piotra 4 wychodzi naprzeciw morzu potrzeb związanych z troską o środowisko. Oferta zestawu zielonych rozwiązań projektu skupia się na oszczędzaniu i odzyskiwaniu wody, energii oraz przygotowaniu pod rozwój elektromobilności.

Wody ci u nas dostatek

System retencji wody deszczowej do podlewania zieleni, mycia budynku i spłukiwania wody.

Światło jasne jak słońce

Fotowoltaika stosowana do ledowego oświetlenia części wspólnych i elewacji budynku.

Elektryzujący parking

Dla każdego miejsca parkingowego wyprowadzono podłączenie dla ładowarek pojazdów elektrycznych.

Jakość projektu Piotra 4 to zestawienie najlepszych praktyk w zakresie projektowania budynków mieszkalnych, kreowania przestrzeni wspólnych oraz stosowania wysokiej jakości, trwałych i łatwych w eksploatacji materiałów.

Odporność na ząb czasu


Funkcjonalna, modernistyczna architektura budynku została zaprojektowana pod nadzorem Plastyka Miejskiego, co gwarantuje spójność budynku z okoliczną zabudową oraz użycie odpornych na starzenie się materiałów.

Rzućmy światło na ten projekt


Elewacja budynku udekorowana ambientowym oświetleniem podkreślającym krzywizny architektoniczne i gzymsy balkonowe.

Przestrzeń ważna, bo wspólna


Projekt wykończenia klatek schodowych i ciągów komunikacyjnych dostarczony przez renomowaną pracownię Akurat.

„Składające się na poszczególne wnętrza formy są reinterpretacją modernistycznego dziedzictwa Gdyni. Wielkoskalowe, wnikające w strukturę budynku działania rzemieślnicze pozwalają na zbudowanie humanistycznej atmosfery we wnętrzu, a co za tym idzie, budzą większe poczucie komfortu wśród użytkowników. Projektowane wnętrza klatek mają jednak stanowić nie tylko komfortową, ale też wyjątkową i oryginalną przestrzeń do życia dla ich mieszkańców”
– Maciej Ryniewicz, Akurat

Zdobądź prawdziwą perłę Gdyni


Piotra 4 to nie tylko doskonały wybór na twoją własną przestrzeń do życia. Moc tworzącego się tu na nowo miejsca będzie wzbierała z upływem czasu. Zapewnią o tym jego wszystkie najważniejsze cechy: ponadczasowa architektura, jakościowe materiały, przemyślane rozwiązania, tworzona wokół wspólnota oraz lokalizacja w zabytkowym Śródmieściu. Uzyskana w ten sposób kolekcjonerska unikatowość mieszkań pozostanie z nimi na stałe.

Ocean doświadczenia


Piotra 4 to wspólna inwestycja dwóch firm, które łączy spójna wizja tworzenia nowych miejsc i pieczołowita dbałość o ich jakość. Zarówno King Cross Developments jak i Flora Development posiadają zespoły złożone z wilków morskich rynku nieruchomości, dzięki czemu każdy aspekt projektu został odpowiednio przemyślany.

Teksty, wizualizacje i inne materiały marketingowe zawarte na stronie służą jedynie przedstawieniu koncepcji i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

    Zadzwoń - +48 782 882 889, lub zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą

    Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz pomożemy Ci wybrać idealny apartament. Zostaw nam kontakt do siebie a odezwiemy się w ciągu 24h.