ROOTED IN THE CITY
BLOOMING FOR COMMUNITY

Flora Development

Lubimy mówić, że jesteśmy „kraftowym” deweloperem. Oznacza to, że jesteśmy świetnie zgranym i ambitnym zespołem, który bardzo starannie dobiera realizowane projekty oraz wykonawców, z którymi współpracuje. Tworzone przez nas miejsca dopracowujemy odpowiedzialnie i z dbałością o najdrobniejsze detale.

Wartości

Mamy pełną świadomość tego, że tworzone przez nas miejsca pozostaną w przestrzeni publicznej przez lata i będą świadectwem naszej pracy. Wierzymy, że nasz autorski proces zrozumienia lokalizacji oraz lokalnej społeczności w połączeniu z wartościami, którymi się kierujemy sprawią, że w przyszłości nasze projekty będą lepiej służyły ich mieszkańcom i sąsiadom.

Rzemieślnicze podejście

Staranne dopracowanie każdego detalu w połączeniu z poszanowaniem tradycji związanej z architekturą i urbanistyką, pozwalają nam tworzyć autentyczne i niepowtarzalne pod względem charakteru miejsca, niczym spod igły prawdziwego mistrza rzemiosła.

Projekty o ludzkiej skali

Wielkość projektu nigdy nie jest dla nas celem samym w sobie. Chcemy, aby nasze realizacje były przyjazne mieszkańcom miasta i przemyślane, zarówno pod kątem integracji z najbliższym otoczeniem, jak i na poziomie każdego, najdrobniejszego detalu.

Doświadczenie

Meteora

Grupa Kapitałowa Meteora Alternative Investments inwestuje w nieruchomości mieszkaniowe i komercyjne. Firma realizuje zyski poprzez działania deweloperskie oraz zarządzanie portfelem nieruchomości generującym stałe przychody.

King Cross

Spółka King Cross Developments Sp. z o.o. została założona w 1993 roku. Przez pierwsze lata swojej działalności spółka realizowała głównie inwestycje w postaci centrów handlowych. Obecnie w portfolio firmy znajdują się przede wszystkim hotele, ośrodki wypoczynkowe i apartamenty mieszkalne.