ROOTED IN THE CITY
BLOOMING FOR COMMUNITY

Partnerzy

Kluczem do sukcesu każdego projektu jest wybór takich partnerów, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu powiększają jego wartość końcową. Współpraca pomiędzy naszym zespołem a starannie dobranymi przez nas firmami odbywa się zawsze na dwóch płaszczyznach. Na jednej liczy się rzetelna realizacja celów i wymagań, a na drugiej otwarta komunikacja i krytyczne myślenie, dzięki którym można wypracować najlepsze rozwiązania problemów.

King Cross

King Cross Developments Sp. z o.o. to spółka z grupy KING CROSS zajmującej się inwestowaniem w nieruchomości komercyjne. Grupa realizuje, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży obiektów komercyjnych jak np. centra handlowe, hotele, mieszkania. Obejmują one całość procesu deweloperskiego – począwszy od pozyskania gruntów, projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na użytkowanie

Meteora

Grupa kapitałowa Meteora Alternative Investments zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości mieszkaniowe oraz komercyjne. Zyski realizuje poprzez development na sprzedaż oraz dzięki zarządzaniu portfelem nieruchomości generujących stały przychód.

Akurat

To niekonwencjonalna pracownia projektowa z siedzibą w Gdańsku. Akurat działa swobodnie w różnych mediach, skalach i dziedzinach, od mebli, wnętrz, architektury po projektowanie graficzne i branding. To holistyczne podejście skutkuje rezultatami, które są oryginalne, zależne od kontekstu, często zaskakujące, ale nigdy przypadkowe. Studio współpracuje tylko z zespołami, z którymi dzielą wartości i ufają w zdolność projektowania do wywierania wpływu na wielu poziomach. Uznając potencjał uczenia się i rozwoju, który towarzyszy każdemu nowemu projektowi, zespół Akurat zawsze pozostaje ciekawy.

Studio Loko

StudioLOKO to kwintesencja współczesnego stylu, oryginalnych koncepcji i profesjonalizmu. Tworzą zgrany zespół projektantów wnętrz, który dąży do urzeczywistniania wymarzonych projektów. Wiedzą, jak ważne jest, by żyć w dobrze zaprojektowanym wnętrzu, dostosowanym do potrzeb. W tej pracowni powstają najlepsze aranżacje wnętrz w Trójmieście. Zespół gwarantuje każdej inwestycji tworzone z kunsztem przedwojennego krawca projekty wnętrz prawdziwie szyte na miarę.