ROOTED IN THE CITY
BLOOMING FOR COMMUNITY

Zrównoważony rozwój

Staramy się wystrzegać greenwashingu i marketingowego rozdmuchiwania „rewolucyjnych” pomysłów na ratowanie klimatu. Interesuje nas przede wszystkim zapewnienie naszym projektom długoterminowej równowagi w wielu obszarach: od perspektywy społecznej, przez wpływ na środowisko, aż po ekonomię kosztów użytkowania.

społeczność

Budujemy wokół tworzonych przez nas miejsc społeczność nawiązując długoterminowe relacje z sąsiadami i docelowymi mieszkańcami naszych inwestycji. Starannie projektujemy przestrzenie wspólne i wybieramy operatorów lokali usługowych z myślą o okolicznych mieszkańcach.

Ciągłość

Zależy nam na wytworzeniu wokół inwestycji funkcjonującej społeczności, a to długotrwały proces wymagający stałego zaangażowania w relacje z mieszkańcami i sąsiadami realizowanych przez nas projektów.

Narzędzia

Przekazujemy mieszkańcom naszych inwestycji zestawy narzędzi pozwalające na długotrwały rozwój projektu. Skupiamy się na dobrze przemyślanych przestrzeniach wspólnych, które wnoszą do niego wartość dodaną na wiele lat.

Organiczność

Uważnie studiujemy lokalizacje naszych inwestycji. Pracujemy z lokalnymi firmami i konsultujemy się z lokalnymi władzami. W ten sposób chcemy zrozumieć i uszanować środowisko, w które wkraczamy.

wiarygodność

Stawiamy na liczby. Ślad węglowy naszych inwestycji niwelujemy poprzez staranne weryfikowanie źródeł materiałów i surowców, które wykorzystujemy. Od naszych podwykonawców i dostawców wymagamy zrównoważonych procesów produkcyjnych.

innowacyjność

Inspirujemy się sprawdzonymi rozwiązaniami z branży nieruchomości komercyjnych, takimi jak systemy retencji wody deszczowej czy obniżanie kosztów eksploatacyjnych dzięki nowoczesnej fotowoltaice i przenosimy je do sektora mieszkaniowego.