ROOTED IN THE CITY
BLOOMING FOR COMMUNITY

Filozofia działania

Motywuje nas tworzenie miejsc autentycznych i bliskich ludziom. Nasz wkład w przyszłość nowoczesnych miast opiera się na zrównoważonym rozwoju oraz poszanowaniu i wzbogacaniu lokalnych społeczności o nowe, wyjątkowe doświadczenia.

Naturalne przestrzenie

Dobrze zaprojektowana przestrzeń pozwala na organiczny rozwój wspólnoty. Tworząc nasze projekty nie tylko wkładamy serca w spełnianie marzeń naszych klientów, ale także analizujemy potrzeby lokalnych społeczności.

Mieszkańcy to nie jedyna grupa, która korzysta z zaprojektowanej przez nas przestrzeni. Tworząc miejsca, myślimy także o sąsiadach, zwykłych przechodniach jak i każdej osobie, która wchodzi z nimi w interakcję.
Maciej Sobieski

Tradycja i Historia

Jesteśmy zwolennikami poszanowania tradycji i historii. Nasze projekty to kontynuacja zastanej tkanki miejskiej w nowoczesnym wydaniu. Dzięki temu tworzymy nowy rozdział historii, a nie budujemy ją od nowa.  

Każdy projekt analizujemy pod kątem historii i robimy wszystko co w naszej mocy, aby zyskała ona piękną kontynuację.
Rafał Mazurek

Pasja tworzenia

Nasze projekty to przede wszystkim pasja do budowania rzeczy wyjątkowych. Każdy detal naszych inwestycji to dla nas kreatywne wyzwanie i motywacja do osiągania coraz lepszych wyników.

Za 10 lat chciałbym pokazać mojej córce projekty które realizowałem i wiedzieć, że nadal zrobią na niej dobre wrażenie.
Dominik Różański

Maraton zamiast sprintu

Zgadzamy się wkładać w nasze projekty więcej pracy, ponieważ tworzymy miejsca, które będą dla nas w przyszłości powodem do dumy.

Jak tworzymy wartość dodaną naszych projektów

Wkład całego zespołu

W każdy etap powstawania naszych projektów (od zakupu działki po przekazanie nieruchomości nowym właścicielom) zaangażowany jest cały zespół.

Partnerzy

Do współpracy przy naszych inwestycjach dobieramy zaufanych lokalnych partnerów, którzy znają potrzeby i charakterystykę danego rynku oraz kładą nacisk na detale i jakość dostarczonych rozwiązań równie mocno jak my.

Przepływ wiedzy

Aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy, stawiamy na swobodny przepływ wiedzy i kompetencji nie tylko między sobą, ale także między wszystkimi naszymi partnerami.

Organiczny rozwój

Podejmując decyzje projektowe w zakresie architektury, funkcji przestrzeni, a nawet komunikacji marki, uwzględniamy kontekst kulturowy. Zawsze myślimy o potrzebach wspólnoty dobierając odpowiednie usługi w tworzonych przez nas projektach.

User Experience

Kierujemy się zasadą, zgodnie z którą realizujemy projekty tak, jakbyśmy sami mieli być ich przyszłymi mieszkańcami.