ROOTED IN THE CITY
BLOOMING FOR COMMUNITY

PIOTRA 4 Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ

7 stycznia, 2022

Najnowszy projekt Flora Development – Apartamentowiec Piotra 4 – powstanie w Morskim Śródmieściu Gdyni od strony Międzytorza.

W pobliżu osiedla znajdują się nowoczesna zabudowa i znane ze swojej witalności ulica Świętojańska i Plac Kaszubski. Do dyspozycji mieszkańców są także pełna oferta kulturalna i gastronomiczna. Dzięki swojej lokalizacji projekt z jednej strony będzie miał bardzo dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, dworca kolejowego czy obwodnicy Trójmiasta, a z drugiej strony wspaniały widok na oddalone o niecałe 200 metrów nabrzeże portowe oraz przystań promów.

Budynek będzie miał osiem kondygnacji nadziemnych, na których powstanie 96 mieszkań – każde z własnym balkonem lub loggią. Na dwóch kondygnacjach podziemnych znajdą się komórki lokatorskie i miejsca parkingowe przystosowane do montażu ładowarek do pojazdów elektrycznych. Parter wypełnią lokale usługowe i handlowe. Architektura budynku nawiązywać będzie do tradycyjnej modernistycznej zabudowy Gdyni z lat 30-tych.

Prace budowlane ruszą na przełomie września i października tego roku i potrwają do połowy 2025 r.

Więcej o projekcie oraz ofercie apartamentów można dowiedzieć się na stronie piotra4.pl

Teksty, wizualizacje i inne materiały marketingowe zawarte na stronie służą jedynie przedstawieniu koncepcji i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

7 stycznia, 2022