ROOTED IN THE CITY
BLOOMING FOR COMMUNITY

Ludzie

Charakter i wartość wszystkich naszych projektów buduje cały zespół Flora Development. Nasze kompetencje i doświadczenie pozwalają na dopracowanie wszystkich aspektów prowadzonych przez nas inwestycji – od wyboru lokalizacji i akwizycji, poprzez dopracowanie procesów finansowania, prac projektowych i budowy, aż po kwestie marketingu, komunikacji i obsługi klientów.

Dominik Różański
Managing Director

Założyciel i dyrektor zarządzający Flora Development. Rolą Dominika jest rozwój firmy w Europie Centralnej. Inwestuje środki największych funduszy w nieruchomości na rynkach europejskich, wykorzystując do tego wiedzę i doświadczenie zgromadzone podczas czternastu lat pracy w branży. Był zaangażowany w transakcje o wartości przekraczającej miliard euro. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej oraz członkiem ULI, CCIM oraz RICS.

Maciej Sobieski
Executive Director

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Kilkanaście lat doświadczenia na stanowiskach menadżerskich oraz doradczych, a także jego wysoko rozwinięte zdolności myślenia krytycznego i rozwiązywania problemów są podstawą skutecznego podejmowania kluczowych dla nas decyzji. Maciej odpowiada za kształtowanie i realizację strategii biznesowej i komunikacyjnej firmy. Prywatnie pasjonat sztuk walki. Jest członkiem ULI.

Rafał Mazurek
Director, Head of Transactions

Specjalista od realizacji strategii Flora Development w zakresie selekcjonowania projektów inwestycyjnych, procesu ich nabycia oraz przygotowania pod development. Ponad dziesięć lat bogatego doświadczenia w zarządzaniu różnorodnymi zespołami sprawia, że jest także nieopisanym wsparciem w koordynacji pracy z naszymi partnerami biznesowymi i podwykonawcami.

Wiktor Wnukowski
Business Director

We Flora Development Wiktor odpowiada za zarządzanie procesem realizacji naszych projektów oraz analizą ryzyk w strategicznych aspektach rynkowych i inwestycyjnych. Dzięki wykształceniu i bogatemu doświadczeniu zdobytemu w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz Turcji (gdzie kierował m.in. wydziałem konsularnym w Stambule) wnosi tak do zespołu, jak i naszych procesów biznesowych wiedzę o kontekście administracyjnym i międzynarodowym.

Karolina Osterczuk

W naszym zespole, w ramach rady doradczej, Karolina odpowiada za aspekty ideologiczne w rozwoju firmy. Reprezentuje przy tym najbardziej naukowe podejście do naszych działań. Zajmuje się innowacjami społecznymi: tematami związanymi z kreowaniem bardziej zrównoważonej i inkluzywnej przyszłości. Wspomaga nas w działaniach w zakresie analizowania wpływu naszych projektów na lokalne społeczności i pomaga w budowaniu odpowiedzialnej społecznie strategii firmy. Na co dzień jest badaczką i wykładowczynią SWPS.